The Ties (2020) a.k.a Lacci – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Ties (2020) a.k.a Lacci


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

The Ties (2020) a.k.a Lacci

2447
 100 min    2020    HD     5.4

Një familje e bukur napolitane e pozicionuar në vitet '80, kalon përmes një krize në çift, tradhtisë bashkëshortore, dilemave të mëdha filozofike dhe një udhëtimi në subkoshiencë për të gjetur rrugën e lumturisë në jetë.