The Tunnel (2019) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Tunnel (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

The Tunnel (2019)

5925
 105 min    2020    HD     6.1

Kur një kamion përplaset në një tunel në Norvegji në mes të një stuhie dëbore, është në duart e të mbijetuarve dhe të skuadrës së shpëtimit të sigurohen që dita të mos përfundojë në tragjedi.