The Vault (2021) a.k.a Way Down – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Vault (2021) a.k.a Way Down


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

The Vault (2021) a.k.a Way Down

9155
 118 min    2021    HD     6.4

Tom, një i diplomuar gjenial i inxhinierisë, i zgjohet interesi te Banka e Spanjës pasi mëson se një thesar legjendar do të depozitohet në kasafortën e bankës. Tom krijon një plan të përpiktë së bashku me tregtarin karizmatik të artit Walter për të hyrë në të.