The Voices (2015) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Voices (2015)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL


The Voices (2015)

12416
 103 min    2015    HD     6.3

Një komedi e zezë për një djalë të këndshëm në ndjekje të vajzës që pëlqen me ndihmën e kafshëve të tij të këqija që flasin. Por gjithcka merr një kthesë për keq kur ajo pranon të dali në takim me të.