The Way We Are (2020) a.k.a Biz Böyleyiz – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Way We Are (2020) a.k.a Biz Böyleyiz


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

The Way We Are (2020) a.k.a Biz Böyleyiz

11333
 121 min    2020    HD     5.6

Një grup miqsh të vjetër mblidhen së bashku për të qenë me teton/gjyshen e tyre të dashur, e cila u kujdes për ta kur ishin fëmijë, për ditët e saj të fundit. Dhe gjërat ndërlikohen.