The World We Make (2019) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The World We Make (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

The World We Make (2019)

2788
 108 min    2019    HD     5.2

Një tragjedi dhe dëshira për të realizuar ëndrrat e tyre bashkon dy të rinj, të cilët përpiqen të tejkalojnë vështirësitë e jetës dhe të gjejnë rrugën e tyre në botë.