There Will Be Blood (2007) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
There Will Be Blood (2007)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

There Will Be Blood (2007)

20481
 158 min    2007    HD     8.2

Një histori e familjes, fesë, urrejtjes, naftës dhe çmenduris duke u fokusuar në një anë shekullore, Prespektiv janë ditët e para të biznesit.