Trolls World Tour (2020) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Trolls World Tour (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL


Trolls World Tour (2020)

23750
 90 min    2020    HD     5.5

Popi dhe Brençi zbulojnë se ata janë një nga gjashtë fiset e ndryshme të Trollëve të ndarë në gjashtë territore të ndryshme të përkushtuar ndaj gjashtë llojeve të ndryshme muzikore. Mbretëresha e muzikës hard rok, e ndihmuar nga babai i saj, do të shkatërrojë çdo lloj muzike tjetër që roku të ketë regjimin suprem. Me këtë rrezik të ri, Popi dhe Brençi bashkojnë gjithë Trollët kundër Barbës dhe planit të saj.