Under the Open Sky (2020) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Under the Open Sky (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Under the Open Sky (2020)

5160
 126 min    2020    HD     7.1

Një kriminel i liruar nga burgu pas 13 vjetësh, udhëton për të gjetur nënën që e braktisi në fëmijëri. E kaluara prej gangsteri e ndjek pas dhe ai lufton për t’u përshtatur me jetën e tij të re jashtë burgut.