WeWork (2021) a.k.a the Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
WeWork (2021) a.k.a the Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

WeWork (2021) a.k.a the Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn

1822
 104 min    2021    HD     6.6

Dokumentar mbi shkëlqimin dhe falimentin e WeWork, kompani e pasurive të paluajtshme e drejtuar nga karizmatiku Adam Neumann, i cili përfundimisht u detyrua të largohej nga kompania.