Winter Sleep (2014) a.k.a Kis Uykusu – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Winter Sleep (2014) a.k.a Kis Uykusu


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Winter Sleep (2014) a.k.a Kis Uykusu

11683
 196 min    2014    HD     8.1

Ajdini, një ish-aktor, drejton një hotel të vogël në Anadollin qendror me gruan e tij të re, Nihalin, me të cilën ka një marrëdhënie të vështirë dhe motrën e tij, Neklën, e cila vuan ende pasojat e divorcit të saj.