Wonder Woman 1984 (2020) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Wonder Woman 1984 (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Instagram: Esilla.officiaal

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Wonder Woman 1984 (2020)

14837
 151 min    2020    Full HD     6.8

Diana Prince jeton qetësisht midis njerëzve në vitet 1980 - një epokë teprimesh të shtyra nga qëllimi për t'i pasur të gjitha. Megjithëse me fuqitë e saj të plota, Wonder Woman mban një profil të ulët duke kuruar objekte të lashta dhe kryen veprime heroike në mënyrë të fshehtë. Por së shpejti, Diana do të duhet të grumbullojë të gjithë forcën, mençurinë dhe guximin e saj ndërsa e gjen veten kundër Lordit Maxwell dhe Cheetah, një njeri i egër që zotëron forcë dhe shkathtësi mbinjerëzore.