Xtremo (2021) aka Xtreme – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Xtremo (2021) aka Xtreme


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Xtremo (2021) aka Xtreme

6267
 111 min    2021    Full HD     

Dy vjet pas vrasjes së djalit dhe babait të tij, një vrasës në pension vë në lëvizje një plan hakmarrje të hartuar me kujdes kundër vrasësit: vëllain e tij.