Zone 414 (2021) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Zone 414 (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Zone 414 (2021)

2135
 98 min    2021    Full HD     

Në një të ardhme të afërt, detektivi privat David Karmikael punësohet nga Marlon Veidt, një biznesmen i çuditshëm, për të gjetur vajzën e tij të zhdukur. David bashkohet me Xhenin, një A.I shumë e avancuar për të zgjidhur misterin.