13 Minutes (2021) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
13 Minutes (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

13 Minutes (2021)

11637
 108 min    2021    HD     

Ndërsa një ditë e re fillon në qytetin e vogël amerikan të Minninnewah, banorët e nisin ditën e tyre po aq të zakonshme sa edhe tjetra. Nënë Natyrë, megjithatë, ka plane të tjera për ta. Banorët kanë vetëm 13 minuta për të kërkuar strehim përpara se tornadoja më e madhe në histori të shkatërrojë qytetin, duke i lënë ata të luftojnë për të mbrojtur të dashurit e tyre dhe duke luftuar për jetën e tyre. Të mbetura për t'u përballur me pasojat, katër familje duhet të kapërcejnë mosmarrëveshjet e tyre dhe të gjejnë forcë tek njëra-tjetra për të mbijetuar.