A Christmas Prince (2017) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
A Christmas Prince (2017)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

A Christmas Prince (2017)

3337
 92 min    2017    HD     5.8

Kur një gazetare hyn e infiltruar si mësuese për të marrë informacione të brendshme rreth një princi donzhuan, ajo ngatërrohet në disa intriga mbretërore dhe përfundon duke gjetur dashurinë- por a do të jetë në gjendje ta mbajë gënjeshtrën e saj?