The Butterfly Effect (2004) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Butterfly Effect (2004)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL


The Butterfly Effect (2004)

13433
 113 min    2004    HD     7.6

Evan Treborn vuan nga harresa e kujtesës për ngjarjet e rëndësishme të jetës së tij. Pasi rritet, ai zbulon një mënyrë për të kujtuar me anë të një mënyre mbinatyrore për të ndryshuar jetën e tij duke lexuar ditarin....