Master (2021) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Master (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL


Master (2021)

2987
 179 min    2021    HD     7.6

Një profesor pijanec dërgohet në një shkollë riedukimi, ku përballet me një gangster që përdor fëmijët për akte kriminale.