Motherly (2021) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Motherly (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Motherly (2021)

4078
 80 min    2021    HD     5.2

Kejti dhe vajza e saj, Bethi, jetojnë vetëm në një fermë të izoluar në pyll, por kur Kejti fillon të dyshojë se po ndodh diçka e keqe, instinktet e saj prej nëne vihen në provë.