Sezoni 1 – Episodi 10 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 10


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL


Sezoni 1 – Episodi 10

35550

Një plan i ri policor do ta bëjë Raquel të hyjë në Fabrikën e parave, pikërisht në zemrën e vjedhjes më të madhe të historisë. Berlini do të jetë mikpritësi më ekstravagant që inspektorja ka parë ndonjëherë. Cili është plani i tyre?