The Shining (1980) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Shining (1980)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL


The Shining (1980)

23229
 144 min    1980    HD     8.4

Një familje shkon në një hotel të izoluar në dimër ku një prezencë e keqe shpirti ndikon në dhunë mbi babain, ndërkohë djali i tij sheh parashikime të tmerrshme për të ardhmen.